top of page

Zkušenosti klientů 

IMG_20210716_224052.jpg

PŘED

Eliška Š. 

 

"Bio rašelina pomáhá - přinesla mi úlevu od svědění podrážděné pokožky hlavy a zlepšující se stav v léčbě lupů. Velmi děkuji za laskavou a odbornou péči paní tricholožce Evě Loukotové."

IMG_20210830_130557.jpg

PO 6 TÝDNECH
 

Klára P. 

"Trichologické vyšetření a rašelinovou proceduru jsem zvolila po téměř ročním problému se suchou vlasovou pokožkou. Vyzkoušela jsem nespočet přípravků na zklidnění/vyčištění a nic nepomáhalo. Jakmile mi byla aplikována rašelina spolu s kolagenovou emulzí, cítila jsem okamžitou úlevu. Pokožka byla zklidněná a hydratována a dostala přesně to, co potřebovala. Paní Loukotová byla velmi příjemná, ochotná a vstřícná. Byl to velmi příjemně strávený čas. Odnesla jsem si přípravky Kapyderm a už nyní pociťuji zmírnění mých problémů."

Aneta B. 

"Trichologické vyšetření a ošetření (diagnostika a rašelinová kůra) bylo velmi příjemné. Paní Loukotová mi vše vysvětlila, poradila a nabídla řešení problému. Jelikož výsledky nejsou hned, nedokážu říct, že vše zabere a bude v pořádku, co ale říct mohu už nyní je to, že paní Loukotová je velmi ochotná a moc hodná a jde vidět, že se svým klientům opravdu snaží pomoci, což v dnešní době není samozřejmostí. Těším se na další spolupráci a věřím, že společně dostaneme mé vlasy zase do skvělé kondice. Děkuji!"

Pavlína M.

"Kosmetika Kapyderm mi neskutečně pomohla. Na základě konzultace s paní Loukotovou, která mi doporučila rašelinu, normalizační šampon a ampulky DT na podporu růstu, se stav vlasů zejména pokožky dáva do normálu. Vždy jsem měla bezproblémové husté delší vlasy, ale po hormonální terapii kvůli IVF došlo nejen k silnému padání, ale také svědění, maštění a dokonce zápachu vlasové pokožky. Nikdy bych nevěřila, že se tohle vůbec může stát. Po dlouhých hodinách hledání na internetu a nákupu drahých šamponů k ničemu jsem naštěstí narazila na Kapyderm. Už po 14 dnech se omezilo padaní, kůže nesvědí, tolik se nemastí, vlasy vypadají celkově mnohem lépe. Chtěla bych moc poděkovat paní Loukotové a těším se jaké výsledky kosmetika přinese do budoucna."

bottom of page