top of page

Moje služby

Každý den na nás působí mnoho faktorů, které ovlivňují naše zdraví a vzhled. Stres, onemocnění, únava a špatná životospráva se promítají také do zdraví naší vlasové pokožky a vlasů. Problematikou vlasové pokožky se zabývá trichologie, která pomáhá léčit akutní potíže pokožky hlavy a je vhodná také jako prevence a podpora zdravých vlasů. 

Za 10 let své trichologické praxe jsem řešila mnoho problémů s vlasovou pokožkou u dětí, dospělých i seniorů. Vždy snažím najít příčinu problému a zajímám se o kompletní zdraví svých klientů, abych mohla zvolit co nejúčinnější léčbu. Klientům doporučuji zdravé návyky, vhodnou vlasovou kosmetiku a popřípadě také bylinkovou kúru, která podpoří celkové zdraví.

 

Věřím, že k vyléčení jde vždy najít cesta a při jejím hledání vám budu oporou! 

Trichologické vyšetření

Pomocí trichologického vyšetření dokážu přečíst příběh vašich vlasů. Trichokamerou projíždím pokožku hlavy, diagnostikuji stav vlasové pokožky a zjišťuji příčinu

problémů. Na obrazovce uvidíte detaily pokožky, vlasů i kořínků zvětšených 250x. 

 

 

Během vyšetření se snažím získat co nejvíce informací o vašich návycích, které ovlivňují zdraví vlasové pokožky a vlasů - frekvence mytí, chemické zásahy, vlasové přípravky, zdravotní stav, užívání léků a mnoho dalších. 

Na základě diagnózy vám navrhnu vhodnou léčbu na míru. Poradím, jak můžete podpořit zdraví svých vlasů. Doporučím vám vhodný jídelníček, vlasovou kosmetiku

a správné návyky při péči o vlasy a celkového zdraví. 

Délka vyšetření: 30 minut 

Cena: 790 Kč 

Před vyšetřením nesmí být vlasy minimálně 48 hodin umyté.

DSC03966.JPG
Trichologické vyšetření
DSC03820_edited.jpg

Rašelinová procedura 

Na pokožku hlavy nanesu organickou rašelinu, kolagenovou emulzi a vhodné tonikum. Pokud je pokožka hlavy nadměrně lupovitá, ještě před nanesením rašeliny provedu olejovou masáž.

 

 

Rašelina postupně vysychá, vlasová pokožka vstřebává všechny účinné látky a hluboce se hydratuje. Klienti, kteří trpí svědivostí vlasů, cítí po nanesení rašeliny okamžitou úlevu.

 

Organická rašelina má na pokožku hlavy blahodárné účinky:

  • prokrvuje ji a vytahuje z ní toxické látky

  • zbavuje ji nečistot, které není možné odstranit běžným šamponem

  • čistí pokožku od silikonů z nekvalitních šamponů

  • kromě pokožky hlavy léčí jiné části těla (lokty, kolena ...)

 

Vlasy umyju šamponem a ošetřím je vyživující masku. Poté do vlasové pokožky aplikuji ampulku na podporu růstu vlasů nebo proti vlasové plísni. Na závěr vlasy vysuším. 

 

 

Délka ošetření: 75 minut 

Cena: 1590 Kč 

Před ošetřením nesmí být vlasy minimálně 48 hodin umyté.

Rašelinová procedura

Školení kadeřníků 

Kadeřnice a kadeřníci by měli během studia získat znalosti z oboru trichologie, aby svým klientům dokázali nabídnout vhodnou péči o vlasovou pokožku. Během kurzu se studenti naučí správně diagnostikovat onemocnění vlasové pokožky a osvojí si dovednosti s  trichokamerou.

 

Školení

Péče o zaměstnance

Odměňte své zaměstnance neobyčejným benefitem. Péče o zdraví a spokojenost zaměstnanců patří mezi nejoblíbnenější benefity, které vaši zaměstnanci ocení! 

Trichologické vyšetření jsem prováděla například pro zaměstnance firmy Lego

Zaměstnanci
bottom of page