top of page

Ceník služeb

Sleva 20 % při páté návštěvě rašelinové procedury v rozmezí 6 měsíců. 

Trichologické vyšetření 

790 Kč (30 minut) 

Rašelinová procedura 

1 590 Kč (75 minut) 

Trichologické vyšetření + rašelinová procedura 

2 190 Kč (90 minut) 

Dárkový poukaz 

Cena podle vybrané služby 

Pro skupiny 

Školení kadeřníků 

Individuální

Trichologie jako zaměstnanecký benefit 

Individuální

Pro firmy a školy 

Školení kadeřníků 

Individuální

Péče o zaměstnance

Individuální

Produkty Kapyderm 

Při páté návštěvě rašelinové procedury ( půl roce) získáte slevu 20 %

Šampony

kapyderm normalizační.jpg

Šampón normalizační 

Díky svému silnému vyrovnávacímu účinku jej lze použít v jakékoli udržovací léčebné kůře vlasů. Žádným způsobem neovlivňuje přirozený vlasový cyklus.

250 ml 

550 Kč 

500 ml 

790 Kč 

Pro skupiny 

Při páté návštěvě rašelinové procedury ( půl roce) získáte slevu 20 %

Šampony

250 ml 

500 ml 

kapyderm normalizační.jpg

Šampón normalizační 

Díky svému silnému vyrovnávacímu účinku jej lze použít v jakékoli udržovací léčebné kůře vlasů. Žádným způsobem neovlivňuje přirozený vlasový cyklus.

550 Kč 

790 Kč 

Vlasová kosmetika Kapyderm 

Španělská značka Kapyderm vyvíjí kosmeceutické přípravky, které pomáhají hloubkově regenerovat vlasovou pokožku. Tato profesionální vlasová kosmetika navrací pokožce její přirozenou rovnováhu a pomáhá aktivizovat její biorecyklaci - odstraňuje biochemické nečistoty, které blokují možnost dostatečného okysličení, hydratace a výživy vlasové pokožky. 

Ráda vám doporučím vhodné přípravky s ohledem na stav vaší vlasové pokožky a vlasů. Přípravky Kapyderm si u mě můžete zakoupit osobně nebo si je objednat e-mailem či telefonicky.   

Šampony

250 ml 

500 ml 

kapyderm%20normalizac%CC%8Cni%CC%81_edit

Šampon normalizační 

Díky svému silnému vyrovnávacímu účinku jej lze použít v jakékoli udržovací léčebné kúře vlasů. Žádným způsobem neovlivňuje přirozený vlasový cyklus.

mastne%CC%81%20vlasy_edited.jpg

Šampon na mastné vlasy 

Působí na mazové žlázy - vyrovnává produkci mazu, čímž zabraňuje nadměrnému maštění vlasů.

suche%CC%81%20vlasy_edited.jpg

Šampon na suché vlasy

Dodává vlasům látky nezbytné pro správnou výživu vlasového vlákna, čímž opětovně navrací pružnost, lesk a pomáhá regeneraci vlasového keratinu. Vyrovnává přirozeně kyselé prostředí vlasové pokožky.

Kapyderm%20s%CC%8Campon%20proti%20lupu%C

Šampon proti lupům 

Vlasy myje s jemností, s důrazem však působí proti lupům vytvořeným ať už houbami, či způsobeným dysfunkcí vlasové pokožky a s tím spojenou mitózou.

Kapyderm%20s%CC%8Campon%20proti%20vypada

Šampon proti vypadávání vlasů 

Přináší vlasové pokožce všechny nezbytné živiny a zároveň ji posiluje. Díky vysokému obsahu vitamin-komplexu se přípravek užívá pro stimulaci obnovy vlasového cyklu. Lze užívat i jako prevence při zatížení organismu. 

Kapyderm%20s%CC%8Campon%20na%20citlivou%

Šampon pro citlivou pokožku 

Vhodný pro citlivou a podrážděnou pokožku, pro namáhané, zcitlivělé a oslabené vlasy. Obsahuje vyživující vitamin-komplex, dodávající potřebné živiny pro obnovu buněčných struktur. Vlasy chrání, vyživuje a dodává na objemu.

Kapyderm%20s%CC%8Campon%20na%20citlivou%

Šampon pro barvené vlasy

Vyrobený s ohledem na co nejmenší možné smývání barvy při mytí vlasů. Ochraňuje poškozené keratinové buňky barvených i nebarvených vlasů, čímž vlasům dodává lesk, objem a jemnost.

Kapyderm%20s%CC%8Campon%20na%20vlnite%CC

Šampon pro vlnité vlasy

Je založen na obnově kyselosti vlasů a na dodání lesku, pružnosti. Vlnité vlasy mohou být zranitelnější a jemnější. Již od prvního umytí tímto šamponem je zvýrazněna vlnitost.

Snímek obrazovky 2021-03-26 v 17.54.52.

Šampon na ochranu proti slunku

Chrání před slunečním zářením, chlorem z bazénu, mořskou vodou a navíc dodává vlasům hebkost, lesk a objem.

550 Kč 

790 Kč 

550 Kč 

790 Kč 

550 Kč 

790 Kč 

550 Kč 

790 Kč 

550 Kč 

790 Kč 

550 Kč 

790 Kč 

550 Kč 

790 Kč 

550 Kč 

790 Kč 

550 Kč 

790 Kč 

Ampule 

6 ks 

20 ks

ampule DT.jpg

Ampule DT 

Vhodné na podporu růstu vlasů. Zvyšují a aktivují prokrvení vlasové pokožky - tím podporují zásobování vlasových cibulek živinami. Pokud zjistíte, že vaše pokožka zrudla po nanesení ampule, nejedná se o alergickou reakci, ale právě o signál silného prokrvení na daném místě.  Zento přípravek doporučuji užívat spolu s Kolagenovou emulzí, která pokožku hydratuje a podporuje celkový efekt terapie.

Ampule DT jsou vhodné pro zdravou pokožku bez obtíží. Pokud je vlasová pokožka napjatá, podrážděná či svědí, je vhodné zvolit šetrnější variantu Ampule N.

1040 Kč 

2590 Kč 

amplue n.jpg

Ampule N

Veliké množství aktivních složek odstraňuje návaly krve, působí antibakteriálně

a odstraňuje všechny druhy plísní. Ampule N májí vynikající výsledky s padáním vlasů způsobené lupy nebo mastnotou, ve všech případech pokročilé asepse, toxiny v hlíze, odstranění návalu krve. U loupání zrohovatělé kůže lze míchat s Kolagenovou emulzí nebo Organickou rašelinou Kapyderm.

990 Kč 

2450 Kč 

Snímek obrazovky 2021-03-23 v 14.52.44.

Extrakt z placenty 

Revitalizátor vlasových vláken obsahuje extrakt fyto organické placenty a širokospektrý vitamin-komplex, které působí na buněčnou regeneraci.

Má blahodárný vliv na citlivou pokožku. Vhodný jako terapie při nadměrné zátěži

a hormonální nerovnováze. 

990 Kč (12 ks)

Tonika a esenciální oleje 

30 ml 

110 ml 

základní tonikum.jpg

Základní tonikum

Složen ze stimulačních prvků dodávajících vlasům vše potřebné pro jejich správný růst a vývoj. Má antiseptické účinky, lze jej použít jak při občasnému vypadávání vlasů, tak jako prevenci proti celkové, lokální či postupující plešatosti.

890 Kč 

1790 Kč 

Regulující maz .jpg

Tonikum regulující maz 

Kapydermol-regulátor mazu podporuje rozbití mazové sedliny a uvolnění přístupu kyslíku k postiženým folikulům. Pomáhá znovu obnovit přirozenou funkci mazových žláz. Okamžitým výsledkem jsou pak pročištěné a zdravé vlasové folikuly (vlasové váčky).

890 Kč 

1790 Kč 

Fungi Activ .jpg

Tonikum na plísně FUNGI - ACTIV 

Přípravek se silně protizánětlivým účinkem, aktivní v boji proti plísním a houbám. Velmi efektivní v terapii lupovitosti vniklé na fungicidním podkladě. Odstraňuje přemnožené mikroorganismy na vlasové pokožce a tím zabraňuje tvorbu lupů. Na rozdíl od jiných přípravků řeší příčinu a ne důsledek.

890 Kč 

1790 Kč 

alogenico.jpg

Tonikum Alogenico

Určený pro boj s androgenní alopécií a ucpávání vlasových papil. Obsahuje rostlinné výtažky bohaté na přírodní síru v koloidním stavu, jež slouží k vyčištění vlasové papily, aktivně zvyšuje mikrocirkulaci krve, čímž stimuluje její zásobování kyslíkem a vstřebávání živin. Výsledkem je obnovená růstová aktivita vlasů.

990 Kč 

2150 Kč

KS 115.jpg

Tonikum KS115

Přípravek vyvinutý speciálně pro boj s nejrůznějšími problémy vlasové pokožky. Produkt má čistící, regenerační a vyživovací účinky. Zbavuje svědění pokožky a s tím spojené neestetické projevy. Neobsahuje kortikoidy. Nemá žádné vedlejší účinky.

890 Kč 

1790 Kč 

Snímek obrazovky 2021-03-26 v 17.05.35.

Esenciální olej K1

100% přírodní produkt. Pro svou čistotu aktivních látek a vyrovnané složení lze dosáhnout uspokojivých výsledků při léčbě nejrůznějších problémů vlasové pokožky. Obsahuje hydratační, balzamické, čistící, obnovovací a vyživovací složky. Regeneruje buňky obnovující poškozená místa vlasové pokožky.

990 Kč 

K-2.jpg

Esenciální olej K2

100% přírodní produkt. Pro svou čistotu aktivních látek a vyrovnané složení lze dosáhnout uspokojivých výsledků při léčbě nejrůznějších problémů vlasové pokožky, zvláště pak při obtížích v podobě hub a bakterií. Přípravek má čistící, obnovovací a posilovací účinek.

990 Kč 

Ostatní produkty 

organická rašelina.jpg

Organická rašelina

Číslo jedna v terapii různých forem dermatitid. Vhodná při seboroické dermatitidě, atopickém ekzému, lupénce a nadměrném padání vlasů. Ulevuje od pocitu pnutí pokožky. Má velmi silné regenerační účinky, hydratuje pokožku a dodá jí potřebné živiny. Působí antibakteriálně.

1690 Kč (400 g)  

2790 Kč (850 g) 

krém k.jpg

Speciální krém K 

Velká baktericidní síla, protizánětlivý regenerátor, hojící. Díky léčivé síle a regeneraci na epidemické úrovni má tento výrobek vynikající výsledky zejména při hojení vlasové pokožky při lupence a seboroické dermatitidě. Neobsahuje kortikoidy a lze jej užívat i dlouhodobě bez nežádoucích účinků.

140 Kč (5 g) 

1380 Kč (100 g) 

kolagenova emulze.jpg

Kolagenová emulze

Působí na povrch pokožky a vlasů. Odstraňuje svědění a ulevuje napětí pokožky. Vynikající na dehydrataci a špatnou výživu pokožky a vlasů. Dodává objem vlasům, vyživuje pokožku až do hloubky. Je vhodný i na podrážděnou pokožku, proti tvorbě lupů a při nedostatku prokysličení.

790 Kč (140 g) 

1190 Kč (250 g) 

tvorba molekul .jpg

Sérum na tvorbu molekul 

Vhodný na rozdvojené, zničené a dehydratované konečky. Též lze používat jako ochranu před sluncem, větrem a zimou. Doporučuje se při konečné úpravě na konečky, ať jsou vlasy vlnité nebo rovné. Dobře se vstřebává do vlasů. Vhodné na použití při žehlení vlasů.

960 Kč (30 ml) 

enzymaticke serum.jpg

Enzymatické sérum na vyrovnanost

Sérum neutralizující alkalické zbytky, vhodný na vyživení narušených vlasových vláken, obnovuje přirozené PH vlasu. Velmi oblíbený přípravek kadeřníků jako závěrečná péče po práci s vlasy (užívá se jako kondicionér). Po aplikaci jsou vlasy leklé, hydratované a zpevněné. Vhodné k užití před tepelnou úpravou účesu.

690 Kč (140 g) 

hydratačni mleko na vlasy.jpg

Hydratační vlasové mléko

Používá se pro všechny styl účesů. Zvyšuje lesk a poskytuje fixaci účesu. Přípravek nezanechává ve vlasech stopy. Mléko naneste do mokrých vlasů před foukáním nebo žehlením.

620 Kč (200 ml) 

hydratačni gel n.jpg

Hydratační gel na vlasy

Styling s hydratací pro vlasy. Dodává mokrý vzhled. Je šetrnou náhradou za vosky, gely, laky, atd. Hydratačního gel Kapyderm vlasy nevysušuje, nelepí a nezanechává na nich bílý povlak. Aplikujte do vlhkých vlasů.

560 Kč (200 ml) 

ochranny olej před sluncem.jpg

Ochranný olej před sluncem

Speciálně koncipovaný přípravek pro ochranu vlasů před slunečním zářením.

680 Kč (200 ml) 

Snímek obrazovky 2021-03-26 v 17.44.51.

Tablety ShOck - proti vypadávání a nadměrnému maštění vlasů 

Kombinace dvou mikrořas (spiruliny a chlorelli) a jedné makrořasy (porpyrhy) indikované na všechny druhy alopecie, zvyšující nutriční hodnotu pro uspokojení potřeby proteinů, vitaminů, a oligoelementů. Je to základní prvek pro regeneraci vlasů a řešení problému nadměrného maštění (tvoření mazu, tuku) kožní papily.

910 Kč (60 ks) 

Snímek obrazovky 2021-03-26 v 17.48.04.

Tablety DePure - detoxikace organismu 

Doplněk stravy, jehož funkcí je pročištění jater, žlučníku a ledvinového systému. Zvyšuje množství moče, čímž pomáhá odstranit nahromaděné toxiny, způsobující různé dermické anomálie. Blahodárný pro zdraví a správné fungování pokožky a vlasů.

880 Kč (60 ks) 

Snímek obrazovky 2021-03-26 v 17.51.41.

Tablety ReVital - regenerace pokožky 

Jeho komponenty se řadí mezi doplňky stravy, indikované při různých epidermických onemocněních: seboroická dermatitida, stárnutí kůže, lupenka atd. Kromě toho napomáhají tomu, aby buňky brzdily volné radikály (způsobující stárnutí), čímž přispívají k celkovému zlepšení pokožky.

880 Kč (60 ks) 

bottom of page